piątek, 24 stycznia 2014

Niezwykły dar. - zapowiedź.

 Taka niby zapowiedź(bo prologiem tego nie nazwę ;_; ) nowego opowiadania. Mam nadzieję, że to również wam się spodoba tak jak "Z życia wzięte".(Dwie notki jednego dnia. Szaleję xD)


***

Na pierwszy rzut oka wydaję się być zwyczajnym chłopakiem. Jednak... nie jestem nim. Nikt nie wie o mojej prawdziwej osobowości. Nawet mój najlepszy przyjaciel z którym znamy się od dawna. Nazywa się Yi Wu Fan i jest ode mnie starszy. Mówię na niego Kris. Jest wysoki i zabójczo przystojny. Tak, podoba mi się. Ma lśniące, puszyste blond włosy i piękne oczy w których można utonąć. Szkoda, ze nie zdaje sobie sprawy z tego jak głębokimi uczuciami go darzę. Sam chyba nigdy mu o tym się powiem by nie zrujnować naszych relacji. Poza tym.... Jestem tchórzem i zwyczajnie boję się odrzucenia.


*** 

To teraz pytanie do was. Pisać to czy nie zainteresowało was? Decyzję pozostawiam wam. Piszcie!

6 komentarzy:

 1. Nie wiem na co Ty jeszcze czekasz :D
  Pisz ! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekasz, a ja się tu niecierpliwie. Proszę wystukaj to na klawiaturze dla nas.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli to będzie Taoris, albo Kray... to możesz już zacząć!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam te wszystkie pairingi ale myślę że mogłabyś zrobić Kray. ;) słodkiego,zabawnego, trochę smutnego i oczywiście mogłabyś dać się ponieść przy scenach erotycznych. ;3 proponuję Kray, bo tego jeszcze nie napisałaś i byłoby bardzo bardzo ciekawie. Na co czekasz?pisz pisz <3

  OdpowiedzUsuń